otel-motel-apart-pansiyon ara

Custom Search

KORYKOS OTEL

KORYKOS OTEL

Hotelimiz 2007 yılının mayıs ayında yaptıgı çok geniş kapsamlı tadilatla, baştan aşağıya kadar yenilenerek, yeniden Türk turizmine hizmet etmeye başladı. Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Akdenizde parlayan bir yıldız oldu.

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Kızkalesi beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 120 km Mersin iline 60 km Erdemli v Silifke ilçelerine 25 km mesafededir.
Hotelimizde 26 oda, 44 yatak, 24 saat sıcak su, spleet klima, wireless (kablosuz) internet bağlantısı, uydu yayını, denize 30m mesafe, açık büfe, Amerikan bar, otopark ve kameralı güvenlik sistemi mevcuttur.

Amacımız, hotelimize konuk olan misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak, onlara hayal ettikleri tatili yaşatmak ve kendilerini evlerinde gibi hissettirmektir...
Hotelimizin web sitesinde Kızkalesi ve Tarihi Yerler bölümünde anlatılan tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralara turlar düzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Telefon:+90 324 5232212
Fax:+90 324 5232744
E-posta:infokorykoshotel.com
Web:http://www.www.korykoshotel.com/
Adres:Kızkalesi /Erdemli/ Mersin


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

benzer otel ve pansiyonlar